در حال بارگذاری...
مقالاتوایت برد

نقش گارانتی در تعیین کیفیت وایت برد

نقش گارانتی در تعیین کیفیت وایت برد

وایت برد های اولیه بدون هیچ گونه گارانتی تولید می شد چون صفحه ها مرغوبیت پایینی داشت.
بعد از مدتی که صفحه ها ارتقاء پیدا کردنند باعث شد شرکت ها هم بر اساس این نوع مرغوبیت مدت زمانی را برای گارانتی قرار دهند.

بهترین نوع و تنها صفحه ای که باعث شد گارانتی مادام‌العمر را به آن اختصاص دهند صفحه هایی بود که به آن سرامیکی گفته می شد و به عنوان وایت برد سرامیکی از ان نام برد می شد. و این نوع وایت برد ها از بهترین کیفیت صفحه در تمامی وایت برد ها برخوردار است.

نوع دومی که در بازار موجود است وایت برد هایی است که از صفحه سلفن دار کره ای استفاده می شود و این نوع وایت برد ها دارای دو سال ضمانت تعویض است این نوع وایت برد ها به دلیل استفاده از مرغوب ترین و به صرفه ترین و البته پر مصرف ترین نوع وایت برد در بازار هستند . از این نوع وایت برد ها بیشتر در مراکز آموزشی و ادارای استفاده می شود.

نوع سوم وایت برد مغناطیسی، وایت برد هایی هستند که از صفحه های چینی استفاده می کنند و این نوع وایت برد ها از لحاظ گارنتی دارای یک سال ضمانت می باشد. مصارف این نوع از وایت برد شیشه ای ها بیشتر شخصی هستند و کمتر از این وایت برد استفاد می شود. به همین خاطر چون صفحه از پایین ترین نوع مرغوبیت در بازار هست باعث شد دارای کیفیت پایینی باشد و البته هزینه پایینی نسبت به دو مورد بالایی باشد.

نوع اخر را می توان وایت برد هایی نام برد که از صفحه هایی ایرانی استفاده کنند این نوع تخته وایت برد ها چون دارای کیفیت پایینی است به همین خاطر بدون گارانتی در بازار موجود است این نوع وایت برد به راحتی قابل دسترس است چون این نوع وایت برد ها بدون گارانتي هستند و هزینه تولید پایینی دارد.

در جمع‌بندی کلی وایت برد هایی که گارانتی بهتری دارند از لحاظ صفحه کیفیت بالاتری برخوردار هستند و این کیفیت باعث می شود مصرف کننده از لحاظ هزینه صرفه جویی کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس