در حال بارگذاری...
وایت برد

خدمات پس از فروش وایت برد

خدمات پس از فروش وایت برد ریلی

یکی از موارد بسیار مهم در وایت برد ریلی خدمات پس از فروش ان است. چون وایت برد ریلی از قطعاتی استفاده شده است که مصرفی می باشد و بعد از مدتی یا نیاز به تعمیر دارند یا تعویض.

از مهم ترین موارد خدمات پس از فروش، بازرسی و بازدید مداوم وایت برد ریلی می باشد. به همین خاطر تکنسین ها در مدت یکسال حداقل 4 بار وایت برد ریلی را مورد بازرسی قرار می دهند که مصرف کننده از لحاظ سالمی وایت برد ریلی خیالشان راحت باشد.

وایت برد ریلی بیشتر در مکان های آموزشی به کار می رود و این کار باعث شده از وایت برد ریلی در مدت زمان کم بسیار استفاده شود این استفاده زیاد باعث می شود مواد مصرفی این نوع تخته وایت برد نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشد. عمده مشکلی که افراد برای این نوع وایت برد ریلی ایجاد می کند از طرف دانش اموزان هستن. چون بیشتر موارد استفاده از وایت برد ریلی در مدارس می باشد.

اگر وایت برد ریلی به وسیله نصاب هایی شرکت نصب شوند به مدت یک سال از لحاظ مواد مصرفی و خرابی صفحه وایت برد دارای ضمانت می باشد. حتی اگر این مدت به پایان برسد باز هم مشتری می تواند برای رفع مشکلات به وجود امده از تکنسین های شرکت استفاده نموده و مشکلات خود را رفع کند.

از بزرگترین مشکلاتی که در وایت برد ریلی می توان نام برد مشکلات در ریل این نوع وایت برد است. این مشکل به راحتی در وایت برد ریلی ایجاد نمی شود اما اگر قوائد استفاده از درست اجرا نشود باعث ایجاد مشکل در ریل می شود و باید این ریل ها تعویض شود. این ریل ها تا مدت یک سال ضمانت تعویض می باشد و مشتری به هیچ عنوان نیازی نیست نگران تعویض ان باشد. برای انواع وایت برد شیشه ای هم همین موضوع صدق میکند

 

بعد از ریل مشکل بعدی اگر ایجاد شود مربوط به صفحه وایت برد ریلی است که این صفحه ها به دلیل استفاده از بهترین نوع صفحه تا چند سال به هیچ عنوان به مشکل نمی خورد و صفحه ها هم تا یک سال ضمانت تعویض دارد.

بر اساس این جمع بندی وایت برد های ریلی تا یک سال دارای ضمانت تعویض می باشد و بعد از این مدت تا چهار سال دارای خدمات پس از فروش می باشد.

جهت خرید انواع وایت برد شیشه ای همراه با ضمانتنامه معتبر با ما تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس